Kategorie

Informace

Výrobci

Dodavatelé

Žádný dodavatel

EquiFit byl založen v roce 2012 v Děčíně. V té době se firma zabývala pouze distribucí krmiv pro koně a pilotním dodavatelem byla firma Fitmin. V současnosti EquiFit nabízí i produkty Pavo, NutriHorse, Fitmin a Marstall. Dalším logickým krokem se pro EquiFit stalo rozšíření sortimentu o jezdecké potřeby. Pro tyto účely jsme vybudovali obchod s jezdeckými potřebami a krmivem pro koně přímo v centru Děčína na Labském nábřeží. V současnosti v EquiFitu pořídíte jezdecké vybavení značek Waldhausen, ELT, HKM, Lauria Garrelli a další. Sortiment se ovšem neustále rozrůstá. Jezdecké potřeby EquiFit nejnověji nabízí ve svém sortimentu bezpečnostní produkty německé značky Swing.

Na kamenné prodejně nebo v E-shopu zakoupíte vše pro jezdce i koně. Pořídíte zde kompletní jezdeckou výstroj na závody, jako jsou barevné sety - podsedlové dečky, kamaše, strouhačky, čabraky odpocovací deky, transportní kamaše, ohlávky, vodítka ale také uzdečky a sedla! V nabídce máme sedla Wintec všech kategorií a typů ale hlavně luxusní sedla od špičkové německé značky BATES! Jezdci si v EquiFitu vyberou kompletní výbavu na závody - jezdecká saka, závodní trička, bílé závodní rajtky, jezdecké rukavice, jezdecké boty a pérka.

Samozřejmě u Nás pořídíte i módní oblečení pro volný čas! Spoustu krásných mikin, vest, triček, bund a mnoho dalšího oblečení od předních výrobců jezdeckého vybavení!