Geis Parcel:

Přepravce Vás bude o zásilce avizovat emailem (nebo sms). V den doručení Vás bude telefonicky informovat o době doručení zásilky. Cestu zásilky je možné sledovat po zadání čísla zásilky do kolonky „sledovat zásilku“ na internetu na webové stránce www.geis-group.cz. Zásilka bude doručena následující pracovní den po převzetí zásilky u dodavatele. 

Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete informaci s dalším pokusem o doručení. V den expedice obdržíte e-mail s podrobnými informacemi o zásilce (číslo balíku, výše dobírky a atd.).

Česká pošta:

Česká pošta doručuje balíky do 50 kg hmotnosti a to obvykle do 24 hodin po celé ČR. Balíky jsou doručovány v pracovní dny v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. V případě, že nebudete zastiženi na uvedené adrese, bude zásilka uložena na nejbližší poště skladující balíky a Vy budete upozorněni tzv. Výzvou ve Vaší schránce. Pozor: pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku vyhledat svou zásilku na infolince 800 177 889 nebo na tomto formuláři:http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php

Ceny:

Česká pošta    - balík do ruky (do 50kg)                               159,-

                        - balík na poštu (do 30kg)                              159,-

                        - balík do balíkovny (do 20kg)                      99,-

 

Geis Parcel do 20 kg                                                            149,-

Geis Parcel 20-50kg                                                              189,-

Geis Point (do 15kg  > výdejní místa na geispoint.cz)         99,-

 

Platba:

 

Dobírka                                                                                  30,-

Platba převodem                                                                    0,-

(zboží bude odesláno po připsání platby na účet)