Equifit byl založen v roce 2012 v Děčíně. V té době se firma zabývala pouze distribucí krmiv pro koně a pilotním dodavatelem byla firma Fitmin. Následně došlo k rozšíření o produkty Pavo, NutriHorse, Marstall a jezdecké potřeby. Pro tyto účely byla vybudovaná kamenná prodejna s jezdeckými potřebami a krmivem pro koně přímo v centru Děčína na Labském nábřeží se zastoupením značek jako Waldhausen, ELT, HKM, Lauria Garrelli a další. Sortiment se neustále rozrůstal.

V roce 2018 došlo ke změně majitele a firma se přesunula na Pardubicko. Eshop dostal nový kabát a došlo také k úpravě a aktualizaci jednotlivých produktů. I nadále zde naleznete kompletní jezdeckou výstroj na závody, jako jsou barevné sety - podsedlové dečky, kamaše, strouhačky, čabraky, odpocovací deky, transportní kamaše, ohlávky, vodítka ale také uzdečky a sedla! Za pozornost také stojí kvalitní westernové vybavení z USA od Paul Taylora aj.

Neváhejte a podívejte se, co vše nabízíme. Pokud nenajdete to, co hledáte, obraťte se na nás a pokusíme se Vaším požadavkům individuálně vyhovět.